אודות

היי, אני לוטם מסיקה, שף קונדיטורית, בעלת קייטרינג חלבי לאירועים פרטיים ועסקיים ומנחת סדנאות בישול ואפייה. עבורי האוכל תמיד היה עולם ומלואו. אוכל זה נושא שכולם מתחברים אליו ויוצרים דרכו תקשורת ותמיד כיף להיפגש עם עוד אנשים ולאכול ביחד משהו טעים.

כשאני מכינה ארוחה אני אוהבת לגרום לאנשים להתענג מהטעמים הייחודיים, המראה האסתטי והחוויה הכוללת שבה משתתפים כל החושים. המוטו המוביל אותי הוא “זה לא רק נראה טעים”.

הגעתי אל הבישול בעקבות אהבתי לאמנות וליצירה. התחלתי את ההכשרה שלי ב”אסטלה”, כיתת אומן לקונדיטוריה, ובהמשך צברתי ניסיון וידע כקונדיטורית ראשית במסעדת “שגב אסקפרס” ובעובדה לצד שפים מקצועיים נוספים במסעדות ובקונדיטוריות המובילות בארץ.

כשהקמתי את העסק בחרתי להתמחות במטבח חלבי וביתי עם מנות מוכרות שכולם אוהבים בדגש על שימוש בחומרים איכותיים. אני תמיד מתרגשת כשמשפחות בוחרות בי להיות חלק מהאירוע שלהן והלקוחות שלי אומרים לי שהאוכל שלי הוא בדיוק כמוני – מחבק, שמח ומלא בנתינה.

גדלתי במשפחה חמה ואוהבת שהרבתה להיפגש ולחגוג ביחד ימי הולדת ושמחות וכילדה, שמתי לב שהמארחים תמיד עסוקים במטלות האירוע, ואינם פנויים לבלות עם יתר בני המשפחה. החוויה הזו עיצבה את התפיסה המקצועית שלי ומכאן הרצון להעניק ללקוחותיי שירות כולל ומושלם שיאפשר גם למארחים ליהנות באירוע שלהם ממש כמו האורחים.

לצד שירותי הקייטרינג אני מנחה גם מגוון סדנאות בישול ואפייה בהן אני מעבירה למשתתפים את החוויה הכיפית שלי במטבח ומראה להם איך אוכל יכול לקשר בין אנשים, בין חברים, בין זוגות ובין ילדים והורים.

אני מודה לכם על שהגעתם לאתר ומזמינה אתכם לסייר בו, לקרוא על השירותים והתפריטים שלנו וכמובן אשמח לדבר אתכם ולייעץ לכם לקראת האירוע שלכם. באהבה, לוטם.

סדנת בישול בריא – נותרו מקומות אחרונים!

אם גם אתם רוצים לבשל בריא יותר הצטרפו אלי לסדנא וגלו איך אפשר גם ליהנות מהאוכל וגם לשמור על הבריאות.

לפרטים נוספים
Round logo

בואו תהיו אורחים באירוע שאתם מארחים!

לשריון תאריך ופרטים נוספים התקשרו אלינו עכשיו 072-3718870